XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ibna.al/han-vazhdimi-i-dialogut-me-serbine-ne-shtator-pas-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-07-26 13:58
https://ibna.al/zaev-pret-qe-ne-tetor-te-nisin-bisedimet-me-bashkimin-evropian/20%Monthly2019-07-26 11:37
https://ibna.al/komiteti-per-pune-te-jashtme-ne-senatin-amerikan-ratifikoi-protokollin-per-ne-nato-reeker-jep-lajmin/20%Monthly2019-07-26 09:49
https://ibna.al/hahn-dhe-vuciq-diskutuan-per-zhbllokimin-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-26 07:23
https://ibna.al/haradinaj-pas-kthimit-nga-haga-kufijte-e-kosoves-nuk-guxon-ti-preke-askush/20%Monthly2019-07-26 07:16
https://ibna.al/kosove-debate-mbi-mundesine-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-25 14:55
https://ibna.al/hahn-porosi-nga-shkupi-ligji-per-prokurorine-kusht-per-te-fituar-daten-ne-tetor/20%Monthly2019-07-25 10:53
https://ibna.al/serbia-fillon-fushate-te-ashper-kunder-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-25 06:28
https://ibna.al/hahn-dhe-reeker-ne-shkup-agjenda-per-dialogun-politik-dhe-reformat/20%Monthly2019-07-24 08:41
https://ibna.al/haradinaj-sot-do-te-intervistohet-ne-hage/20%Monthly2019-07-24 07:28
https://ibna.al/kryeprokurorja-speciale-flet-pas-skandalit-te-nderlidhur-me-emrin-e-saj/20%Monthly2019-07-23 16:47
https://ibna.al/kosove-opozita-kerkon-zgjedhje-te-reja-jo-qeveri-teknike/20%Monthly2019-07-23 13:22
https://ibna.al/haradinaj-sot-niset-per-ne-hage/20%Monthly2019-07-23 07:17
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-a-po-shkon-drejt-krizes-politike-dhe-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-22 08:35
https://ibna.al/trajkovic-doreheqja-e-haradinajt-do-te-sjelle-pasoja-te-medha-per-serbine/20%Monthly2019-07-22 08:16
https://ibna.al/kosova-drejte-zgjedhjeve-te-reja-parlamentare/20%Monthly2019-07-22 08:02
https://ibna.al/anulohet-takimi-i-lidereve-politik-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-07-19 10:45
https://ibna.al/vazhdojne-hetimet-lidhur-me-skandalin-qe-lidhet-me-prokurorine-speciale/20%Monthly2019-07-19 10:41
https://ibna.al/reeker-serbia-dhe-kosova-te-kthehen-ne-tryezen-e-bisedimeve/20%Monthly2019-07-19 09:15
https://ibna.al/veseli-pa-ameriken-nuk-mund-te-kete-marreveshje-finale-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-07-19 09:08
https://ibna.al/pas-macron-e-merkel-edhe-trump-organizon-takim-me-kosoven-e-serbine/20%Monthly2019-07-18 13:42
https://ibna.al/lideri-i-vmro-dpmne-nuk-merre-pjese-ne-takimin-e-lidereve/20%Monthly2019-07-18 13:36
https://ibna.al/kosove-mungese-uniteti-per-taksat-ndaj-produkteve-serbe/20%Monthly2019-07-18 07:21
https://ibna.al/kongresi-amerikan-mbeshtetje-te-fuqishme-per-kosoven/20%Monthly2019-07-18 07:09
https://ibna.al/prokuroria-speciale-ne-sprove/20%Monthly2019-07-17 07:24
https://ibna.al/haradinaj-nuk-ka-bisedime-me-serbine-pa-nje-kornize-me-marreveshje-per-njohje-reciproke/20%Monthly2019-07-17 07:01
https://ibna.al/zgjedhja-e-von-der-leyenit-ne-krye-te-kese-lajm-i-mire-per-kosoven/20%Monthly2019-07-17 06:47
https://ibna.al/nato-dhe-feto-ne-fokusin-e-vizites-se-cavusoglu-ne-shkup/20%Monthly2019-07-16 17:06
https://ibna.al/kosove-tri-universiteteve-publike-u-terhiqen-akreditimet/20%Monthly2019-07-16 16:52
https://ibna.al/pendarovski-mesazh-be-se-ne-i-mbajtem-premtimet-ti-mbaje-dhe-ajo/20%Monthly2019-07-16 12:22
https://ibna.al/kosova-synon-te-aenetaresohet-ne-interpol-reagon-serbia/20%Monthly2019-07-16 12:12
https://ibna.al/paraburgim-per-pronarin-e-nje-televizioni-dhe-nje-biznesmeni-kryeprokurores-janeva-i-konfiskohet-telefoni/20%Monthly2019-07-16 11:59
https://ibna.al/zaev-pres-qe-te-vazhdoje-miqesia-dhe-partneriteti-strategjik-me-greqine/20%Monthly2019-07-12 09:30
https://ibna.al/kosove-arrestohen-dy-shtetas-serbe-nen-dyshimin-per-spiunazh/20%Monthly2019-07-12 09:21
https://ibna.al/koalicioni-i-kosoves-per-pajtim-synon-pajtimin-me-serbeve-dhe-shqiptareve/20%Monthly2019-07-12 09:20
https://ibna.al/telefonata-e-zaev-me-komedianet-ruse-reagon-presidenti-thaci/20%Monthly2019-07-11 08:43
https://ibna.al/opozita-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme-zaev-kunder/20%Monthly2019-07-11 08:20
https://ibna.al/haradinaj-askush-nuk-do-ta-ndaje-kosoven-sovraniteti-i-paprekshem/20%Monthly2019-07-11 08:00
https://ibna.al/apostolova-kosova-ti-zbatoj-reformat-ekonomike/20%Monthly2019-07-10 09:33
https://ibna.al/ministrit-serb-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2019-07-10 09:20
https://ibna.al/zaev-jam-viktime-e-grupeve-anti-nato-vmro-dpmne-kerkon-doreheqjen/20%Monthly2019-07-10 09:15
https://ibna.al/bullgaria-u-ben-thirrje-kosoves-dhe-serbise-te-negociojne/20%Monthly2019-07-10 05:52
https://ibna.al/ilir-meta-i-kerkon-bosnje-dhe-hercegovines-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-07-09 12:01
https://ibna.al/serbia-pamundeson-anetaresimin-e-kosoves-ne-iota/20%Monthly2019-07-09 08:36
https://ibna.al/komiket-rus-bisede-telefonike-me-zaevin-duke-iu-prezantuar-si-stoltenberg-dhe-poroshenko/20%Monthly2019-07-09 08:16
https://ibna.al/unesco-alarmon-ohrin-per-ndertimet-pa-leje/20%Monthly2019-07-09 07:56
https://ibna.al/zaev-uroi-micotakisin-vmro-dpmne-percjelle-nje-porosi/20%Monthly2019-07-08 14:53
https://ibna.al/tirana-e-prishtina-po-punojne-per-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-07-08 14:47
https://ibna.al/scott-kosova-ta-heqe-taksen-e-be-ja-ta-vazhdoje-udheheqjen-e-dialogut/20%Monthly2019-07-08 11:55
https://ibna.al/marreveshja-kosove-serbi-ne-agjenden-e-procesit-te-berlinit/20%Monthly2019-07-08 08:34
https://ibna.al/fitorja-e-micotakis-shume-te-panjohura-ne-raport-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-07-08 08:03
https://ibna.al/duda-vendet-e-ballkanit-duhet-te-jene-pjese-e-be-se/20%Monthly2019-07-05 11:32
https://ibna.al/te-rinjte-presin-me-shume-nga-brukseli/20%Monthly2019-07-05 07:58
https://ibna.al/eliot-engel-kunder-ndryshimit-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-05 07:43
https://ibna.al/nis-sot-konferenca-e-lidereve-te-ballkanit/20%Monthly2019-07-04 09:08
https://ibna.al/kosova-ndalon-hyrjen-e-zyrtareve-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-07-04 08:58
https://ibna.al/ne-tetor-a-do-te-kete-date-per-maqedonine-e-veriut-per-fillimin-e-bisedimeve/20%Monthly2019-07-04 08:03
https://ibna.al/engel-marreveshja-kosove-serbi-sjelle-paqen-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-04 07:52
https://ibna.al/ndihmes-sekretari-i-nato-s-vizite-ne-shkup-kilometri-i-fundit-i-maratones-per-ne-nato/20%Monthly2019-07-03 08:49
https://ibna.al/evitohet-kriza-humanitare-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-07-03 08:25
https://ibna.al/kosova-dhe-shqiperia-me-diplomaci-te-unifikuar/20%Monthly2019-07-03 07:59
https://ibna.al/presidenti-thaci-kerkon-qe-lugina-e-presheves-ti-bashkohet-kosoven/20%Monthly2019-07-02 07:46
https://ibna.al/harandinaj-nuk-do-lejoje-krize-humanitare-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-07-02 07:37
https://ibna.al/serbia-inskenon-krize-humanitare-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-07-01 11:31
https://ibna.al/a-mund-te-kete-krize-me-emigrantet-e-huaj-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-07-01 07:50
https://ibna.al/haradinaj-shkon-ne-paris-per-vizat-marreveshja-me-serbine-mbetet-pezull/20%Monthly2019-07-01 07:37