XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ibna.al/palmer-prishtina-dhe-beogradi-te-kthehen-ne-tryezen-e-dialogut/20%Monthly2019-06-28 10:04
https://ibna.al/kosove-opozita-kerkon-zgjedhje-te-reja-parlamentare-2/20%Monthly2019-06-28 08:49
https://ibna.al/kuvendi-votoi-ministrat-e-rinj-te-qeverise-se-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-06-28 08:28
https://ibna.al/rikonstruimi-i-qeverise-sot-pritet-votimi-i-ministrave-te-rinj-opozita-kerkon-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-06-27 08:44
https://ibna.al/vazhdojne-debatet-mes-shkupit-dhe-sofjes-per-nje-figure-historike-se-kujt-i-takon/20%Monthly2019-06-27 08:34
https://ibna.al/ambasadori-gjerman-dialogu-kosove-serbi-nuk-eshte-i-vdekur/20%Monthly2019-06-27 08:15
https://ibna.al/serbia-synon-te-fuse-mallra-ne-veriun-e-kosoves/20%Monthly2019-06-27 07:28
https://ibna.al/zaev-terheq-propozimin-per-te-qene-minister-i-financave/20%Monthly2019-06-26 14:39
https://ibna.al/kosove-zyrtaret-e-larte-po-u-shpetojne-ndeshkimeve-per-korrupsion/20%Monthly2019-06-26 08:37
https://ibna.al/euroambasadoret-terheqin-verejtjen-per-reforma-para-dates-per-fillimin-e-bisedimeve/20%Monthly2019-06-26 08:20
https://ibna.al/hungaria-ratifikoi-protokollin-per-anetaresim-te-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-06-25 14:32
https://ibna.al/ndryshimet-ne-qeverine-e-zaevit-nxisin-debate-dhe-reagime-politike/20%Monthly2019-06-25 09:23
https://ibna.al/haradinaj-kemi-ulje-te-papunesise-ne-kosove/20%Monthly2019-06-21 09:22
https://ibna.al/takim-i-fshehte-mes-kosoves-dhe-serbise-ne-berlin/20%Monthly2019-06-21 05:33
https://ibna.al/ambasada-amerikane-ne-tirane-ben-thirrje-per-proteste-paqesore/20%Monthly2019-06-21 05:17
https://ibna.al/kanadaja-ratifikoi-protokollin-per-anetaresim-te-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-06-20 14:00
https://ibna.al/samiti-i-parisit-drejte-deshtimit/20%Monthly2019-06-20 09:50
https://ibna.al/qeveria-e-re-e-zaevit-nis-javen-tjeter/20%Monthly2019-06-20 06:41
https://ibna.al/presidenti-thaci-shkarkoi-keshilltarin-e-tij-nga-radhet-e-komunitetit-serb/20%Monthly2019-06-20 05:50
https://ibna.al/dimitrov-nese-nuk-marrim-date-ne-tetor-atehere-do-te-jete-fundi-i-perspektives-evropiane/20%Monthly2019-06-19 12:16
https://ibna.al/haradinaj-ka-deshtuar-dialogu-i-mafias-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-06-19 08:52
https://ibna.al/tetori-nje-shans-i-ri-per-maqedonine-e-veriut-politika-e-ndare/20%Monthly2019-06-19 08:32
https://ibna.al/keshilli-evropian-i-kerkon-kosoves-heqjen-e-tarifave-dhe-lufte-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-06-19 08:22
https://ibna.al/haradinaj-procesi-i-liberalizimit-te-vizave-per-qytetaret-e-kosoves-nuk-eshte-zbehur-por-eshte-avancuar/20%Monthly2019-06-18 16:57
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-per-23-vende-e-permiresoi-rejtingun-ne-indeksin-boteror-te-paqes/20%Monthly2019-06-18 08:54
https://ibna.al/shkupi-pret-lajme-te-mira-nga-luksemburgu/20%Monthly2019-06-18 08:45
https://ibna.al/kosova-merr-lajm-te-keq-per-vizat/20%Monthly2019-06-18 08:36
https://ibna.al/diaspora-vazhdon-ta-mbaje-gjalle-ekonomine-e-kosoves/20%Monthly2019-06-18 08:19
https://ibna.al/kryetari-i-pbdnj-komenton-zhvillimet-politike-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-17 12:22
https://ibna.al/kosova-gati-marreveshjen-me-serbine-ne-samitin-e-parisit/20%Monthly2019-06-17 09:39
https://ibna.al/kadri-veseli-rizgjedhet-kryetar-i-pdk-se/20%Monthly2019-06-17 09:06
https://ibna.al/nje-vjetori-i-marreveshjes-se-prespes-mogherini-dhe-hahn-kerkojne-date-per-hapjen-e-bisedimeve/20%Monthly2019-06-17 08:59
https://ibna.al/nje-vit-nga-marreveshja-e-prespes-ndarjet-akoma-evidente/20%Monthly2019-06-17 08:49
https://ibna.al/nuk-do-te-kete-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-06-17 08:35
https://ibna.al/data-per-fillimin-e-bisedimeve-perplas-partite-politike/20%Monthly2019-06-14 09:31
https://ibna.al/nuk-ka-date-ne-qershor/20%Monthly2019-06-14 09:19
https://ibna.al/fillon-pilot-regjistrimi-i-popullsise-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-06-14 09:11
https://ibna.al/kosova-dhe-shba-nenshkruan-protokollin-per-marreveshjen-e-ekstradimit-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-06-14 08:26
https://ibna.al/haradinaj-kosova-ka-shenuar-rritjen-me-te-larte-ekonomike-ne-rajon/20%Monthly2019-06-14 08:21
https://ibna.al/zaev-merkel-na-premtoi-miratimin-e-gjermanise-per-dates-e-negociatave/20%Monthly2019-06-13 14:56
https://ibna.al/mesic-kunder-shteteve-etnikisht-te-pastra-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-13 09:37
https://ibna.al/serwer-shkembimi-i-territoreve-mes-kosoves-e-serbise-rrezikon-ballkanin-dhe-evropen/20%Monthly2019-06-13 09:31
https://ibna.al/palmer-kosova-dhe-serbia-ti-lene-menjane-retorikat-nacionaliste/20%Monthly2019-06-13 09:23
https://ibna.al/nje-hero-kombetar-bllokon-zbatimin-e-marreveshjes-se-fqinjesise-midis-sofjes-dhe-shkupit/20%Monthly2019-06-13 08:22
https://ibna.al/haradinaj-i-ben-thirrje-serbise-per-pajtim/20%Monthly2019-06-12 14:26
https://ibna.al/pendarovski-nga-brukseli-presim-daten-per-bisedime-e-kemi-merituar/20%Monthly2019-06-12 14:10
https://ibna.al/uncker-pa-marreveshje-dypaleshe-nuk-ka-anetaresim-ne-be-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-06-12 13:01
https://ibna.al/pendarovski-ne-bruksel-zaevi-ne-berlin-per-te-lobuar-per-daten-per-fillimin-e-bisedimeve/20%Monthly2019-06-12 07:55
https://ibna.al/clinton-kosova-meriton-te-anetaresohet-ne-nato-dhe-be/20%Monthly2019-06-12 05:59
https://ibna.al/zaev-ne-permbushen-obligimin-tone-tani-radhen-e-ka-be-ja/20%Monthly2019-06-11 14:57
https://ibna.al/bill-clinton-dhe-madeleine-albright-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 14:53
https://ibna.al/shba-thirrje-kosoves-e-serbise-per-njohje-reciproke/20%Monthly2019-06-11 08:23
https://ibna.al/debate-per-zgjedhje-te-parakohshme-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-06-11 07:17
https://ibna.al/kosova-dhe-serbia-serish-perplasen-ne-okb/20%Monthly2019-06-11 06:57
https://ibna.al/arrestohet-funksionari-i-larte-i-qeverise/20%Monthly2019-06-10 10:01
https://ibna.al/stoltenberg-bombardimet-kunder-regjimit-te-milosheviqit-ishin-te-ligjshme-dhe-te-nevojshme/20%Monthly2019-06-10 08:25
https://ibna.al/regjistrimi-i-popullsise-ne-maqedonine-e-veriut-opozita-kercenon-me-bojkot/20%Monthly2019-06-10 05:48
https://ibna.al/palmer-vizite-ne-beograd-teme-kryesore-kosova/20%Monthly2019-06-10 05:36
https://ibna.al/thaci-proces-i-veshtire-por-mund-te-arrijme-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2019-06-07 13:37
https://ibna.al/thaci-e-vucic-marrin-pjese-ne-forumin-e-bratisllaves/20%Monthly2019-06-07 08:49
https://ibna.al/gjermania-ratifikon-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-veriore-ne-nato/20%Monthly2019-06-07 07:58
https://ibna.al/materiale-te-pergjimeve-ne-maqedonine-e-veriut-publikohen-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-06-07 07:48
https://ibna.al/haradinaj-ne-paris-udhetojme-per-ta-kerkuar-njohjen-nga-serbia/20%Monthly2019-06-06 12:31
https://ibna.al/haradinaj-ne-takim-me-zyrtaret-gjermane-marreveshja-me-serbine-vec-ne-kufijte-ekzistues/20%Monthly2019-06-06 09:14
https://ibna.al/shkupi-pret-date-per-negociata-zaev-paralajmeron-pasojat-nga-shtyrja/20%Monthly2019-06-06 06:52
https://ibna.al/norvegjia-ratifikoi-protokollin-per-anetaresim-te-vendit-ne-nato/20%Monthly2019-06-06 06:35
https://ibna.al/thaci-kosova-po-diskriminohet-nga-be-ja-per-vizat/20%Monthly2019-06-05 11:14
https://ibna.al/palmer-nuk-vendosim-afate-e-as-vija-te-kuqe-ne-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-05 09:29
https://ibna.al/lajcak-dialogu-ndermjet-prishtines-dhe-beogradit-duhet-te-vazhdoje/20%Monthly2019-06-05 09:14
https://ibna.al/ish-presidentet-e-rajonit-nga-shkupi-porosi-per-brukselin/20%Monthly2019-06-05 08:15
https://ibna.al/stervitja-ushtarake-goditja-vendimtare-nisi-sot-ne-shkup/20%Monthly2019-06-05 07:54
https://ibna.al/stoltenberg-zaev-anetaresimi-ne-nato-i-rendesishem-per-maqedonine-e-veriut-dhe-per-te-gjithe-rajonin/20%Monthly2019-06-03 11:10
https://ibna.al/thaci-emisareve-nga-parisi-e-berlini-dialogu-me-serbine-duhet-te-vazhdoj-pa-kushte/20%Monthly2019-06-03 11:06
https://ibna.al/hendbollistet-e-vardarit-fitues-te-titullit-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-06-03 08:54
https://ibna.al/stoltenberg-ne-shkup-me-padurim-ju-presim-ne-nato/20%Monthly2019-06-03 08:30
https://ibna.al/takimi-i-parisit-nje-shprese-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-03 08:06