XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ibna.al/zaev-gati-per-te-bere-ndryshimet-ne-qeveri/20%Monthly2019-05-31 09:17
https://ibna.al/ratifikimi-i-protokollit-per-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato-ja-sa-shtete-deri-tani-e-kane-kryer/20%Monthly2019-05-31 09:11
https://ibna.al/kosova-e-shpall-person-non-grata-punonjesin-rus-te-unmik-ut/20%Monthly2019-05-31 09:05
https://ibna.al/kurti-tribunali-nderkombetar-per-gjenocidin-e-serbise-ide-e-gabuar/20%Monthly2019-05-31 08:54
https://ibna.al/apostolova-institucionet-kosovare-ti-marrin-parasysh-rekomandimet-e-ke-se/20%Monthly2019-05-30 13:04
https://ibna.al/reagime-pas-raportit-te-progresit-ne-pritje-data-per-fillimin-e-negociatave/20%Monthly2019-05-30 08:54
https://ibna.al/pacolli-ia-ndalon-hyrjen-ne-kosove-kryeministres-serbe/20%Monthly2019-05-30 08:46
https://ibna.al/reu-shteteror-ne-shkup-pas-pranimit-te-raportit-te-progresit-nga-be/20%Monthly2019-05-29 17:30
https://ibna.al/cfare-permban-raporti-i-ke-se-per-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-29 13:53
https://ibna.al/raporti-i-ke-se-per-kosoven/20%Monthly2019-05-29 13:45
https://ibna.al/serbia-ndalon-ne-kufi-gazetare-e-artiste-nga-kosova-reagon-pacolli/20%Monthly2019-05-29 10:13
https://ibna.al/kfor-mbeshtet-aksionin-e-policise-se-kosoves-ne-veri/20%Monthly2019-05-29 08:56
https://ibna.al/ke-a-do-te-rekomandoje-fillimin-e-negociatave-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-29 08:37
https://ibna.al/zaev-data-per-hapjen-e-bisedimeve-shtytje-pozitive-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-05-28 13:18
https://ibna.al/bashkimi-evropian-ka-ftuar-per-permbajtje-prishtinen-dhe-beogradin-pas-operacioneve-te-policise-ne-ver/20%Monthly2019-05-28 11:32
https://ibna.al/shkupi-ne-pritje-te-raportit-te-progresit-nga-be/20%Monthly2019-05-28 09:22
https://ibna.al/amerikanet-te-interesuar-per-procesin-e-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-28 06:07
https://ibna.al/pendarovski-dimitrov-nevojitet-bashkepunim-konkret-dhe-thelbesor-mes-dy-institucioneve/20%Monthly2019-05-27 17:47
https://ibna.al/pacolli-i-shkruan-mogherinit-paralajmeron-masa-ndaj-serbise-pas-arrestimit-te-zyrtarit-kosovar/20%Monthly2019-05-27 10:52
https://ibna.al/sdsm-shkarkoi-tere-kryesine-partiake-zaev-paralajmeroi-ndryshime-edhe-ne-qeveri/20%Monthly2019-05-27 08:56
https://ibna.al/presidenti-i-kosoves-kerkon-bashkim-kombetar-me-shqiperine/20%Monthly2019-05-27 06:07
https://ibna.al/rezultatet-per-parlamentin-evropian-shprese-per-kosoven-dhe-rajonin-e-ballkanit/20%Monthly2019-05-27 05:53
https://ibna.al/kosove-opozita-kerkon-doreheqjen-e-kryeparlamentarit/20%Monthly2019-05-24 09:50
https://ibna.al/bizneset-ne-maqedonine-e-veriut-kerkojne-masa-dhe-kushte-nga-qeveria/20%Monthly2019-05-24 09:37
https://ibna.al/senati-konfirmon-zgjedhjen-e-diplomates-kate-marie-byrnes-per-ambasadore-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-24 09:28
https://ibna.al/haradinaj-njohja-reciproke-me-serbine-duhet-te-behet-ne-kufijte-ekzistues/20%Monthly2019-05-24 09:21
https://ibna.al/haradinaj-ne-vjeshte-mund-te-marrim-lajmin-e-mire-per-vizat/20%Monthly2019-05-23 14:30
https://ibna.al/veseli-jap-doreheqje-nese-deshmohet-se-jam-i-implikuar-ne-aferen-e-fajdeve/20%Monthly2019-05-23 09:44
https://ibna.al/admirali-foggo-tranzicioni-i-forces-se-sigurise-ne-bashkerendim-me-nato-n/20%Monthly2019-05-23 09:36
https://ibna.al/keshilltari-gjerman-i-qeverise-se-zaevit-kritika-per-korrupsion-dhe-shmangien-e-tatimit/20%Monthly2019-05-23 08:02
https://ibna.al/reformat-ne-sferen-e-sigurise-target-eshte-sherbimi-sekret/20%Monthly2019-05-23 07:56
https://ibna.al/kosova-kerkon-drejtesi-per-gjenocidin-serb/20%Monthly2019-05-22 14:50
https://ibna.al/te-rinjte-rojtaret-dinamike-te-demokracise/20%Monthly2019-05-22 10:13
https://ibna.al/kuvendi-per-mandatin-e-gruevskit-a-do-te-sigurohen-votat/20%Monthly2019-05-22 09:32
https://ibna.al/kosove-opozita-behet-gati-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-22 06:56
https://ibna.al/nje-fotografi-rithken-traumat-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-05-21 09:53
https://ibna.al/turn-off-for-albanian-sinjale-pozitive-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-21 09:51
https://ibna.al/roli-i-bashkesise-nderkombetare-eshte-vendimtar-per-permiresimin-e-marredhenieve-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-20 16:01
https://ibna.al/thaci-gjenocidi-serb-ne-kosove-duhet-te-denohet/20%Monthly2019-05-20 13:46
https://ibna.al/pendarovski-takoi-kryeparlamentarin-xhaferi-ne-fokus-agjenda-evropiane/20%Monthly2019-05-20 10:43
https://ibna.al/zgjedhjet-evropiane-2019-armiku-te-pragu-i-deres/20%Monthly2019-05-20 10:34
https://ibna.al/cipras-nese-nuk-respektohen-te-drejtat-e-minoritetit-grek-nuk-ka-integrim/20%Monthly2019-05-20 10:23
https://ibna.al/debate-per-ndryshimin-e-kodit-zgjedhor-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-20 08:23
https://ibna.al/eksperte-maqedonas-dhe-greke-ne-oher-per-temat-e-historise-arsimit-dhe-arkeologjise/20%Monthly2019-05-20 08:18
https://ibna.al/lista-serbe-fiton-zgjedhjet-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-05-20 05:41
https://ibna.al/sot-po-mbahen-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-05-19 09:29
https://ibna.al/apostolova-ben-thirrje-per-zgjedhje-transparente-ne-komunat-veriore-te-kosoves/20%Monthly2019-05-17 11:56
https://ibna.al/fotografia-e-publikuar-nga-flora-brovina-nxite-reagime-ne-kosove-e-serbi/20%Monthly2019-05-17 09:30
https://ibna.al/ambasada-amerikane-vendos-sanksione-ndaj-zyrtareve-te-korruptuar-ne-kosove/20%Monthly2019-05-17 09:19
https://ibna.al/zaev-pendarovski-a-po-zotohen-per-agjende-te-perbashket-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2019-05-17 09:10
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-me-tamaren-u-kualifikua-per-ne-finalen-e-eurovision-2019/20%Monthly2019-05-17 08:45
https://ibna.al/kosova-me-rezolute-qe-fajeson-serbine-per-gjenocid/20%Monthly2019-05-16 17:27
https://ibna.al/planet-e-zaevit-per-spastrime-ne-qeveri/20%Monthly2019-05-16 14:30
https://ibna.al/veseli-kosova-do-paqe-por-kriminelet-nga-serbia-duhet-te-denohen/20%Monthly2019-05-16 10:17
https://ibna.al/dhuna-ndaj-grave-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-16 09:14
https://ibna.al/presidenti-thaci-takoi-ambasadoret-dhe-shefat-e-misioneve-nderkombetare-kerkoi-unitet-nderkombetar-per-kosoven/20%Monthly2019-05-16 07:59
https://ibna.al/diplomacia-gjermane-vlereson-se-be-duhet-ti-hape-rruge-celjes-se-negociatave-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-15 12:29
https://ibna.al/akceptimi-i-deklaratave-nga-brukseli/20%Monthly2019-05-15 09:24
https://ibna.al/5-veta-humbin-jeten-ne-nje-aksident-fatal-ne-shkup/20%Monthly2019-05-15 08:40
https://ibna.al/qeveria-emeroi-koordinatorin-e-ri-kombetar-per-nato/20%Monthly2019-05-15 08:33
https://ibna.al/shba-qeveria-te-mos-emeroje-individe-te-pakualifikuar-ne-poste-te-larta-ne-kosove/20%Monthly2019-05-15 07:07
https://ibna.al/serbet-te-ndare-ne-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-05-15 07:01
https://ibna.al/janeva-askush-nuk-mund-te-me-shkarkoje/20%Monthly2019-05-14 14:46
https://ibna.al/haradinaj-marreveshja-perfundimtare-me-serbine-mund-te-nenshkruhet-ne-uashington/20%Monthly2019-05-14 10:06
https://ibna.al/sfidat-per-presidentin-e-ri-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-14 09:48
https://ibna.al/epik-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-mes-kosoves-e-serbise-eshte-e-gabuar/20%Monthly2019-05-14 09:29
https://ibna.al/ambasadorja-e-kosoves-kerkon-perfshirjen-e-presidentit-trump-ne-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-05-14 09:10
https://ibna.al/nuk-ka-pajtim-me-serbine-pa-u-zbardhe-fati-i-te-pagjeturve/20%Monthly2019-05-13 16:10
https://ibna.al/arrestohet-deputeti-i-psd-se-dardan-molliqaj/20%Monthly2019-05-13 09:43
https://ibna.al/partite-vleresime-per-presidentin-pendarovski/20%Monthly2019-05-13 09:25
https://ibna.al/endarovski-filloi-diten-e-pare-te-punes-me-nje-porosi-per-qytetaret-dhe-takimi-me-euroambasadorin-zbogar/20%Monthly2019-05-13 09:23
https://ibna.al/gap-kosova-nuk-ka-perfituar-nga-tarifat-ndaj-serbise/20%Monthly2019-05-13 05:45
https://ibna.al/mbi-800-kosovare-ne-pritje-per-legalizim-te-armeve/20%Monthly2019-05-10 10:26
https://ibna.al/kosova-dhe-shqiperia-synojne-ta-heqin-kufirin-ndermjet-dy-vendeve/20%Monthly2019-05-10 09:13
https://ibna.al/ibna-interviste-me-kryetarin-e-aleances-demokratike-eduart-abazi/20%Monthly2019-05-10 08:04
https://ibna.al/te-dielen-pritet-inaugurimi-i-presidentit-te-ri/20%Monthly2019-05-10 07:53
https://ibna.al/prokuroria-speciale-ne-sprove-partite-percaktojne-fatin-e-saj/20%Monthly2019-05-10 07:45
https://ibna.al/thaci-hendeku-mes-kosoves-e-serbise-eshte-shume-i-madh-ska-marreveshje-pa-ameriken/20%Monthly2019-05-09 11:28
https://ibna.al/kosova-i-ben-thirrje-be-se-te-mos-i-mbaje-kosovaret-e-izoluar/20%Monthly2019-05-09 09:13
https://ibna.al/zaev-pritet-te-filloje-me-fshesen-ne-qeveri/20%Monthly2019-05-09 07:30
https://ibna.al/haci-e-mogherini-diskutojne-per-dialogun/20%Monthly2019-05-08 18:18
https://ibna.al/ibna-interviste-me-ish-deputetin-e-opozites-kozma-dashi/20%Monthly2019-05-08 17:52
https://ibna.al/ruskovska-interpoli-refuzon-publikimin-e-flete-arrestit-per-nikolla-gruevskin/20%Monthly2019-05-08 11:50
https://ibna.al/takim-zaev-palmer-me-zgjedhjet-presidenciale-shteti-tregoi-se-eshte-demokraci-e-pjekur/20%Monthly2019-05-08 11:14
https://ibna.al/haradinaj-shqiptaret-dhe-serbet-jane-fqinje-e-kjo-ska-si-te-ndryshoje/20%Monthly2019-05-08 09:26
https://ibna.al/miratohet-draft-rezoluta-per-denimin-e-gjenocidit-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-05-08 09:14
https://ibna.al/duhen-1-milione-vota/20%Monthly2019-05-08 04:29
https://ibna.al/ibna-interviste-me-perfaqesuesen-e-opozites-klajda-gjosha/20%Monthly2019-05-07 18:10
https://ibna.al/imic-kosova-smund-te-formoje-gjykate-nderkombetare/20%Monthly2019-05-08 04:28
https://ibna.al/papa-francesku-ne-meshen-ne-shkup-thirrje-per-paqe-dashuri-dhe-bashkejetese/20%Monthly2019-05-07 11:00
https://ibna.al/tabelat-dygjuheshe-kryetari-i-pbdnj-5-pyetje-dhe-nje-kerkese-per-z-rama/20%Monthly2019-05-07 10:52
https://ibna.al/papa-francesku-jam-i-lumtur-qe-kam-ardhur-ne-vendlindjen-e-nenes-tereze/20%Monthly2019-05-07 08:47
https://ibna.al/papa-francesku-ne-shkup/20%Monthly2019-05-07 07:57
https://ibna.al/edhe-pse-te-izoluar-kosovaret-festojne-diten-e-evropes/20%Monthly2019-05-07 06:27
https://ibna.al/opinion-paralajmerimet-e-fmn-se/20%Monthly2019-05-07 06:06
https://ibna.al/fmn-klima-e-biznesit-duhen-reforma-te-reja/20%Monthly2019-05-07 06:05
https://ibna.al/km-rama-kritika-notave-nacionaliste-ne-shqiperi-per-tabelat-dygjuheshe/20%Monthly2019-05-06 18:52
https://ibna.al/osbe-odhir-zgjedhjet-te-qeta-dhe-demokratike/20%Monthly2019-05-06 16:05
https://ibna.al/dorehiqet-nje-minister-nga-kabineti-i-kryeministrit-zaev/20%Monthly2019-05-06 11:07
https://ibna.al/speciale-mbi-zgjedhjen-e-stevo-pendarovskit-si-president-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-06 08:59
https://ibna.al/haradinaj-kosova-dhe-shqiperia-duhet-ti-bashkerendojne-qendrimet/20%Monthly2019-05-06 07:54
https://ibna.al/vizat-kosovaret-trajtohen-me-keq-se-egjipti-e-palestina/20%Monthly2019-05-06 07:45
https://ibna.al/pacolli-mohuesit-e-krimeve-te-luftes-ne-kosove-do-te-shpallen-non-grata/20%Monthly2019-05-06 07:38
https://ibna.al/bilanci-i-opozites-ne-3-muaj-proteste/20%Monthly2019-05-06 05:40
https://ibna.al/perfundojne-zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut-pritet-numerimi-i-votave-per-shpalljen-e-presidentit-te-ri/20%Monthly2019-05-05 17:35
https://ibna.al/tabelat-dygjuheshe-shnderrohen-ne-incident-te-ri-mes-shqiperise-dhe-greqise/20%Monthly2019-05-05 15:33
https://ibna.al/ne-maqedonine-e-veriut-sot-balotazhi-per-zgjedhjet-presidenciale-pendarovski-vs-siljanovska/20%Monthly2019-05-05 10:21
https://ibna.al/veseli-se-shpejti-formohet-gjykata-nderkombetare-per-krimet-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 13:36
https://ibna.al/kush-do-ta-zgjidhe-problemin-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-03 09:27
https://ibna.al/haradinaj-takimi-i-parisit-eshte-me-serioz-do-jete-takim-dypalesh-ndermjet-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-05-03 08:08
https://ibna.al/fundi-i-fushates-pendarovski-dhe-siljanovska-ne-gare-te-ngushte/20%Monthly2019-05-03 07:29
https://ibna.al/mosbindje-civile-opozita-bllokon-12-akse-kombetare/20%Monthly2019-05-03 06:22
https://ibna.al/ibna-interviste-me-analistin-e-njohur-politik-prof-enver-bytyci/20%Monthly2019-05-02 18:18
https://ibna.al/opozita-ben-fakt-te-kryer-qeverine-tranzitore/20%Monthly2019-05-02 17:37
https://ibna.al/ibna-interviste-me-deputetin-e-partise-socialiste-andrea-marto/20%Monthly2019-05-02 15:58
https://ibna.al/kosova-synon-anetaresimin-ne-nato/20%Monthly2019-05-02 09:39
https://ibna.al/edhe-dy-dite-fushate-kandidatet-presidencial-apelojne-per-jehone-me-te-madhe/20%Monthly2019-05-02 07:57
https://ibna.al/opinion-efektet-elektorale-te-acarimit-te-situates-politike/20%Monthly2019-05-02 05:49
https://ibna.al/pakesohen-kredite-e-keqija-bankat-po-i-blindojne-me-kolateral-para-se-ti-japin/20%Monthly2019-05-02 05:46
https://ibna.al/edi-rama-e-ramush-haradinaj-perfshihen-ne-polemika-per-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-05-02 05:39
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-e-23-ta-per-borxhin-me-te-larte-ne-evrope/20%Monthly2019-05-01 09:06
https://ibna.al/be-a-do-te-hap-negociatat-me-maqedonine-e-veriut-optimizem-ne-shkup/20%Monthly2019-05-01 08:56