XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ibna.al/vasfije-krasniqi-goodman-sot-do-ta-rrefej-tmerrin-e-luftes-para-kongresit-amerikan/20%Monthly2019-04-30 09:25
https://ibna.al/tramp-e-dergoi-per-ratifikim-ne-senat-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato-2/20%Monthly2019-04-30 09:01
https://ibna.al/tramp-e-dergoi-per-ratifikim-ne-senat-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-04-30 08:55
https://ibna.al/samiti-i-berlinit-ballkani-perendimor-akoma-shihet-si-nje-rajon-krize/20%Monthly2019-04-30 06:29
https://ibna.al/kerkesat-e-kosoves-ne-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-29 17:14
https://ibna.al/samiti-i-berlinit-thaci-nuk-ka-dialog-pa-pranine-e-shba-se/20%Monthly2019-04-29 11:39
https://ibna.al/kompanite-te-interesuara-per-suksesin-e-zgjedhjeve-presidenciale-ne-te-kunderten-paralajmerojne-krize/20%Monthly2019-04-29 09:49
https://ibna.al/fushata-ne-javen-e-fundit-kandidatet-ne-gare-per-te-terhequr-sa-me-shume-vota-ne-balotazh/20%Monthly2019-04-29 09:41
https://ibna.al/takimi-i-berlinit-nje-mundesi-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-04-29 06:45
https://ibna.al/haradinaj-takimi-i-berlinit-eshte-multilateral-sdo-te-diskutohet-per-territore/20%Monthly2019-04-26 10:15
https://ibna.al/kosove-levizja-vetevendosje-permes-protestave-kerkon-largimin-e-kryeprokurorit/20%Monthly2019-04-26 10:13
https://ibna.al/qeveria-paralajmeron-ndryshime-te-thella-pas-zgjedhjeve/20%Monthly2019-04-26 07:17
https://ibna.al/intensifikohet-fushata-per-balotazhin-e-5-majit-pendarovski-dhe-siljanovska-ashpersojne-retoriken/20%Monthly2019-04-26 07:05
https://ibna.al/protestat-opozita-bllokoi-dje-rruget-kombetare-ne-pese-qarqe/20%Monthly2019-04-26 06:13
https://ibna.al/rama-zgjedhjet-nuk-ndalen-dhe-as-shtyhen-pavaresisht-kercenimeve/20%Monthly2019-04-26 06:05
https://ibna.al/ibna-interviste-me-ish-deputetin-demokrat-astrit-veliaj/20%Monthly2019-04-25 18:01
https://ibna.al/keshilltari-i-haradinajt-ndalohet-ne-serbi/20%Monthly2019-04-25 13:19
https://ibna.al/antikorrupsioni-ngre-padi-penale-ndaj-funksionareve-qe-kane-punesuar-familjare-dhe-avancime-te-paligjshme/20%Monthly2019-04-25 12:47
https://ibna.al/kosnett-ne-kosove-nuk-duhet-te-zbatohen-drejtesi-selektive/20%Monthly2019-04-25 10:45
https://ibna.al/hoyt-ji-takimi-i-berlini-nje-mundesi-e-mire-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-04-25 09:23
https://ibna.al/haradianj-diskutimet-per-territore-do-ta-destabilizojne-ballkanin/20%Monthly2019-04-24 08:19
https://ibna.al/presidenti-i-kosoves-hashim-thaci-do-deshmoje-per-ceshtjen-e-debimit-te-shtetasve-turq/20%Monthly2019-04-24 08:07
https://ibna.al/andidatet-per-president-ne-kerkim-te-votave-shqiptare/20%Monthly2019-04-24 07:23
https://ibna.al/opinion-1-milion-shuplaka-objektiv-i-veshtire/20%Monthly2019-04-24 06:58
https://ibna.al/guvernatori-bankat-jane-te-afta-te-perballojne-humbje-apo-goditje/20%Monthly2019-04-24 06:56
https://ibna.al/lideri-opozitar-serb-duhet-pajtim-me-kosoven/20%Monthly2019-04-23 13:27
https://ibna.al/zaev-paralajmeron-spastrime-ne-qeveri/20%Monthly2019-04-23 08:35
https://ibna.al/pendarovski-vs-siljanovska-aktivizohen-per-garen-finale/20%Monthly2019-04-23 08:28
https://ibna.al/vleresimet-nderkombetare-per-zgjedhjet-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-23 08:13
https://ibna.al/ndertimet-e-dobeta-rrezikojne-kosoven-nje-punetor-humb-jeten-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-23 07:56
https://ibna.al/kosova-vazhdon-te-perballet-me-korrupsion-te-larte/20%Monthly2019-04-23 07:34
https://ibna.al/ibna-interviste-opozita-nuk-mund-te-behet-fasade-e-zgjedhjeve-monopartiake/20%Monthly2019-04-23 07:08
https://ibna.al/hijet-e-1997-es-ne-vitin-2019-basha-dhe-rama/20%Monthly2019-04-23 07:01
https://ibna.al/jo-panikut-jo-neglizhences/20%Monthly2019-04-22 15:37
https://ibna.al/oconnell-marreveshja-mes-serbise-dhe-kosoves-te-jete-e-mire-por-jo-e-shpejte/20%Monthly2019-04-22 11:34
https://ibna.al/kthehen-110-kosovare-nga-zonat-e-konfliktit-ne-siri/20%Monthly2019-04-22 07:28
https://ibna.al/pendarovski-vs-siljanovska-ne-balotazh-gare-e-ngushte/20%Monthly2019-04-22 06:41
https://ibna.al/beteja-e-ngushte-e-presidencialeve-pendarovski-me-epersi-te-lehte-ndaj-siljanovskes/20%Monthly2019-04-21 22:08
https://ibna.al/zgjedhjet-presidenciale-ne-maqedonine-e-veriut-diference-e-ngushte-mes-dy-kandidateve-pendarovski-dhe-siljanovska/20%Monthly2019-04-21 19:27
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-zgjedh-sot-presidentin-e-ri-3-kandidate-ne-gare/20%Monthly2019-04-21 07:07
https://ibna.al/ulje-e-kostove-ne-tregti-dhe-rritje-e-efikasitetit-ne-transport-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-19 12:17
https://ibna.al/oconnell-ska-marreveshje-kosove-serbi-nga-takimi-i-29-prillit/20%Monthly2019-04-19 09:52
https://ibna.al/perfundon-fushata-per-presidencialet-nga-mesnata-heshtje-zgjedhore-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-19 09:41
https://ibna.al/nese-nuk-arrihet-cenzusi-ne-zgjedhjet-presidenciale-kerkohet-qe-presidenti-te-zgjidhet-ne-kuvend/20%Monthly2019-04-19 09:26
https://ibna.al/gazetaret-pa-kufij-ngritje-e-lirise-se-medies-ne-kosove/20%Monthly2019-04-19 08:53
https://ibna.al/zbardhet-plani-i-pd-si-do-te-pengohen-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-04-18 16:02
https://ibna.al/rama-holanda-vendim-politik-per-vizat-ndaj-shqiptareve-opozita-po-na-fyen-duke-festuar/20%Monthly2019-04-18 14:38
https://ibna.al/kandidati-shqiptar-per-president-kritikon-shqiperine-dhe-kosoven-se-nuk-e-mbeshtesin/20%Monthly2019-04-18 14:20
https://ibna.al/dalin-detajet-e-reja-nga-grabitja-ne-aeroport-flet-ministri-i-brendshem/20%Monthly2019-04-18 14:07
https://ibna.al/reportere-pa-kufij-maqedonia-e-veriut-mbetet-ne-vendin-e-95-te-sipas-indeksit-te-lirise-se-mediave/20%Monthly2019-04-18 08:24
https://ibna.al/kurti-kosova-ka-nevoje-per-zgjedhje-dhe-qeveri-te-re/20%Monthly2019-04-18 07:54
https://ibna.al/takimi-i-berlinit-rinisje-e-dialogut-apo-marreveshje-finale-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-04-18 07:28
https://ibna.al/mbahet-ne-tirane-forumi-i-ballkanit-perendimor-per-shoqerine-civile/20%Monthly2019-04-17 16:19
https://ibna.al/shkembimi-i-territoreve-ende-ne-loje-ne-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-17 08:20
https://ibna.al/oficeri-serb-rajko-kozlina-denohet-me-15-vite-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2019-04-17 08:17
https://ibna.al/intervista-me-kandiaten-per-presidente-gordana-siljanovska-davkova/20%Monthly2019-04-17 07:51
https://ibna.al/ibna-interviste-me-perfaqesuesin-e-opozites-shqiptare-perparim-spahiu/20%Monthly2019-04-16 18:20
https://ibna.al/veseli-me-serbine-nuk-do-te-diskutohet-per-territore/20%Monthly2019-04-16 14:48
https://ibna.al/ibna-interviste-me-sekretarin-e-pare-te-ppsh-muharrem-xhafa/20%Monthly2019-04-16 12:17
https://ibna.al/greqia-dyfishon-eksportin-ne-kosove/20%Monthly2019-04-16 10:38
https://ibna.al/parlamenti-i-kosoves-krijon-komisionin-per-krimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-04-16 08:36
https://ibna.al/zera-per-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare-pas-atyre-presidenciale/20%Monthly2019-04-16 08:14
https://ibna.al/ibna-interviste-me-shqiptaren-qe-kandidon-per-deputete-ne-belgjike/20%Monthly2019-04-15 19:42
https://ibna.al/ibna-interviste-me-zyrtaren-e-levizjes-socialiste-per-integrim-nora-malaj/20%Monthly2019-04-15 17:40
https://ibna.al/mbi-22-per-qind-e-popullates-ne-maqedonine-e-veriut-jetojne-ne-varferi/20%Monthly2019-04-15 14:22
https://ibna.al/java-e-fundit-e-fushates-per-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-04-15 14:20
https://ibna.al/thaci-vendimi-i-shpejte-per-liberalizimin-e-vizave-nevoje-thelbesore-per-kosoven/20%Monthly2019-04-15 14:04
https://ibna.al/guvernatori-i-bsh-prezanton-ne-shba-zhvillimet-ekonomike-te-shqiperise/20%Monthly2019-04-15 13:24
https://ibna.al/kokaine-me-vlere-10-milione-euro-tentoi-te-futet-ne-shqiperi-nga-malta/20%Monthly2019-04-15 13:09
https://ibna.al/thaci-marreveshja-me-serbine-eshte-e-mundur-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-04-15 09:46
https://ibna.al/percahet-koalicioni-qeverises-ne-prishtine-priten-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-04-15 08:55
https://ibna.al/opinion-paqartesia-e-nje-proteste-perballe-deshtimit-te-qeverise/20%Monthly2019-04-15 05:40
https://ibna.al/ibna-interviste-me-ish-ministrin-elmaz-sherifi-hipokrizia-eshte-shnderruar-ne-moral-qeverisjeje-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-14 17:28
https://ibna.al/kryeministri-rama-flet-mbi-takimin-ne-dubrovnik-me-homologun-tsipras/20%Monthly2019-04-12 13:44
https://ibna.al/fati-i-prokurorise-speciale-ne-duart-e-politikes/20%Monthly2019-04-12 11:11
https://ibna.al/kfor-paralajmeron-te-tjera-stervitje-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-04-12 09:10
https://ibna.al/pacolli-gjermania-konfirmoi-mbeshtetjen-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-04-12 09:00
https://ibna.al/adriana-hoxhiq-emerohet-ministre-e-administrimit-te-pushtetit-lokal/20%Monthly2019-04-12 08:47
https://ibna.al/5716-2/20%Monthly2019-04-11 19:57
https://ibna.al/italia-partner-kyc-i-kosoves-ne-lufte-kunder-krimit-transnacional/20%Monthly2019-04-11 14:25
https://ibna.al/parlamenti-i-kosoves-seance-te-jashtezakonshme-per-ikjen-e-te-rinjve/20%Monthly2019-04-11 10:44
https://ibna.al/kosove-opozita-kerkon-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-04-11 09:30
https://ibna.al/skepticizem-per-daten-per-fillimin-e-bisedimeve-ne-qershor/20%Monthly2019-04-11 08:28
https://ibna.al/xhacka-ushtria-merr-nen-kontroll-sigurine-e-aeroportit/20%Monthly2019-04-10 20:55
https://ibna.al/udheheqesit-e-kosoves-dhe-serbise-me-29-prill-ne-berlin/20%Monthly2019-04-10 14:58
https://ibna.al/fmn-ekonomia-e-vendit-do-te-rritet-me-3/20%Monthly2019-04-10 14:52
https://ibna.al/fmn-ekonomia-e-kosoves-do-te-rritet-4-2-ne-2019-en/20%Monthly2019-04-10 09:25
https://ibna.al/unicef-61-e-femijeve-prej-3-deri-ne-6-vjec-nuk-ndjekin-arsimin-parashkollor/20%Monthly2019-04-10 08:46
https://ibna.al/vazhdojne-perplasjet-ne-fushate-per-emrin-e-ri/20%Monthly2019-04-10 08:36
https://ibna.al/kryeministri-haradinaj-asnje-takim-zyrtare-ne-shba/20%Monthly2019-04-10 05:10
https://ibna.al/palmer-krizen-politike-ta-zgjidhin-partite/20%Monthly2019-04-09 18:24
https://ibna.al/haradinaj-e-shkarkon-ministrin-serb-teodosijevic/20%Monthly2019-04-09 12:23
https://ibna.al/lista-serbe-ne-takim-me-vucicin-per-zgjedhjet-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-04-09 09:26
https://ibna.al/kosova-shenon-11-vjetorin-e-hyrjes-ne-fuqi-te-kushtetutes/20%Monthly2019-04-09 09:00
https://ibna.al/trendi-i-rritjes-se-ikjes-se-qytetareve-nga-vendi-pushteti-dhe-opozita-me-akuza/20%Monthly2019-04-09 07:47
https://ibna.al/turqia-ne-kerkim-te-strukturave-te-dyshuara-si-feto-edhe-ne-maqedonine-e-veriut-qeveria-e-kujdesshme/20%Monthly2019-04-09 07:17
https://ibna.al/opinion-lokomotiva-dhe-vagonet-e-pd-se/20%Monthly2019-04-09 06:22
https://ibna.al/rama-takon-palmer-dakordesi-e-plote-per-situaten-politike/20%Monthly2019-04-09 06:17
https://ibna.al/presidenti-thaci-zgjedhjet-ne-veriun-e-kosoves-me-19-maj/20%Monthly2019-04-08 16:50
https://ibna.al/kosova-me-renie-me-te-madhe-ne-rajon-te-azilkerkuesve-ne-be/20%Monthly2019-04-08 11:04
https://ibna.al/be-dialogu-kusht-per-integrimin-e-kosoves-dhe-serbise-ne-be/20%Monthly2019-04-08 08:11
https://ibna.al/vizita-e-palmer-dhe-kriza-politike-tani-nis-the-final-count-down/20%Monthly2019-04-08 06:44
https://ibna.al/sondazhi-i-ipis-pendarovski-ne-epersi-te-ngushte-para-siljanovkes/20%Monthly2019-04-08 06:38
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-a-po-rrezikohet-nga-nje-fluks-i-ri-emigrantesh/20%Monthly2019-04-08 06:24
https://ibna.al/ibna-interviste-me-deputetin-rebel-te-partise-demokratike-myslim-murrizi/20%Monthly2019-04-07 16:03
https://ibna.al/pacolli-serbia-provokoi-kosoven-ne-samitin-digjital-ne-beograd/20%Monthly2019-04-05 11:39
https://ibna.al/opinion-rezultate-te-mira-ne-siperfaqe-per-opoziten-por-ne-thellesi/20%Monthly2019-04-05 08:37
https://ibna.al/debati-i-pare-i-kandidateve-per-president-dallime-per-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2019-04-05 08:31
https://ibna.al/nje-e-treta-e-vendeve-anetare-kane-ratifikuar-protokollin-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2019-04-05 08:16
https://ibna.al/kfor-i-gjendja-ne-veri-te-kosoves-nen-kontroll/20%Monthly2019-04-05 08:06
https://ibna.al/be-ja-si-model-per-thelimin-e-bashkepunimit-mes-vendeve-te-ballkanit/20%Monthly2019-04-05 07:59
https://ibna.al/rama-ngre-strukture-te-re-policore/20%Monthly2019-04-04 17:52
https://ibna.al/polonia-dhe-sllovakia-ratifikuan-sot-protokollin-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2019-04-04 15:19
https://ibna.al/dimitrov-nuk-do-te-ecim-vetem-me-ne-do-te-jene-29-aleate-te-nato-s/20%Monthly2019-04-04 12:13
https://ibna.al/gjermania-situata-ne-veri-te-kosoves-eshte-ende-e-ashper/20%Monthly2019-04-04 12:03
https://ibna.al/deklarata-e-hahn-nxit-reagime-ne-reagime-ne-shkup/20%Monthly2019-04-04 09:33
https://ibna.al/qeveria-kosovaret-nuk-po-migrojne/20%Monthly2019-04-04 08:16
https://ibna.al/fmn-i-jep-shuplake-qeverise-per-taksat/20%Monthly2019-04-04 06:15
https://ibna.al/shansi-i-fundit-per-te-pare-nga-e-ardhmja-nga-ditmir-bushati/20%Monthly2019-04-03 19:36
https://ibna.al/wolters-trupat-amerikane-jane-te-nevojshme-ne-kosove/20%Monthly2019-04-03 11:12
https://ibna.al/haradinaj-banka-boterore-nuk-po-e-thote-te-verteten/20%Monthly2019-04-03 08:32
https://ibna.al/rrezohet-nje-avion-ne-maqedonine-e-veriut-shuhet-familja-me-4-anetare/20%Monthly2019-04-03 07:33
https://ibna.al/vizita-e-tsipras-pjese-e-fushates-se-kandidateve-per-president/20%Monthly2019-04-03 07:24
https://ibna.al/ekonomia-do-rritet-me-pak-se-me-pare-bb-ka-nje-pasiguri-me-te-larte-politike/20%Monthly2019-04-03 05:53
https://ibna.al/hahn-ne-maj-rekomandim-pozitiv-shqiperise-per-celjen-e-negociatave/20%Monthly2019-04-03 05:51
https://ibna.al/haradinaj-kosova-e-perkushtuar-per-raporte-te-mira-me-fqinjet/20%Monthly2019-04-02 15:36
https://ibna.al/tsipras-zaev-te-shpejtojme-per-te-tejkaluar-boshlleqet-po-ndertojme-nje-histori-ndryshe-per-ballkanin/20%Monthly2019-04-02 13:38
https://ibna.al/mikepritje-dhe-selfie-per-ciprasin-ne-shkup/20%Monthly2019-04-02 09:56
https://ibna.al/sekretari-amerikan-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-zgjidhje-e-problemeve-ne-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-04-02 08:46
https://ibna.al/haradinaj-mogherini-devijoi-dilogun-me-nderrim-te-territoreve/20%Monthly2019-04-02 07:55
https://ibna.al/kryeministri-grek-cipras-sot-ne-shkup-vizita-historike/20%Monthly2019-04-02 06:08
https://ibna.al/opinion-per-sa-vjet-mund-ta-shlyejme-borxhin-publik/20%Monthly2019-04-02 05:39
https://ibna.al/ibna-interviste-roshi-djegia-e-mandateve-nje-lajthitje-e-pamenduar-mire/20%Monthly2019-04-02 05:34
https://ibna.al/gjermania-nuk-e-mbeshtete-shkembimin-e-territoreve-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-04-01 12:20
https://ibna.al/sot-filloi-fushata-per-zgjedhjet-presidenciale-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-01 09:29
https://ibna.al/media-jone-mes-bashes-dhe-rames/20%Monthly2019-04-01 06:21
https://ibna.al/kukan-kosova-e-serbia-te-mbesin-shtete-multietnike/20%Monthly2019-04-01 06:18
https://ibna.al/kosova-po-rrezikohet-nga-ikja-e-te-rinjve/20%Monthly2019-04-01 05:59