XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ibna.al/tsipras-nga-bukureshti-integrimi-i-shqiperise-ne-be-eshte-ne-rrezik/20%Monthly2019-03-29 19:17
https://ibna.al/a-do-te-permbushen-reformat-ne-drejtesi/20%Monthly2019-03-29 10:45
https://ibna.al/ambasadori-i-rusise-korrigjimi-i-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise-projekt-amerikan/20%Monthly2019-03-29 08:51
https://ibna.al/kosova-ndalon-me-ligj-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-03-29 08:36
https://ibna.al/ibna-interviste-me-ish-ministrin-e-jashtem-shqiptar-tritan-shehu/20%Monthly2019-03-28 18:31
https://ibna.al/parlamenti-evropian-konfirmon-mandatin-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-03-28 12:45
https://ibna.al/fajon-europa-po-humbet-kredibilitetin-kosovaret-po-humbasin-shpresen/20%Monthly2019-03-28 08:18
https://ibna.al/shtate-ambasada-te-maqedonise-se-veriut-nen-hetim-per-keqperdorim-fondesh/20%Monthly2019-03-28 07:50
https://ibna.al/perfundimisht-shuhet-sekretariati-per-marreveshjen-e-ohrit/20%Monthly2019-03-28 07:41
https://ibna.al/qytetaret-ende-nuk-i-besojne-gjyqesorit-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-28 07:31
https://ibna.al/avramopulos-kosovaret-e-meritojne-liberalizimin/20%Monthly2019-03-28 06:58
https://ibna.al/shba-te-zhbllokohet-kqz-ja-ne-kosove/20%Monthly2019-03-27 08:31
https://ibna.al/ibna-interviste-jemi-perpara-rrethanave-qe-kushtezojne-zgjedhje-te-parakohshme-ne-vend/20%Monthly2019-03-27 07:51
https://ibna.al/si-eshte-gjendja-e-mediave-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-27 07:32
https://ibna.al/haradinaj-ska-paqe-ne-ballkan-derisa-serbia-nuk-i-pranon-krimet-e-veta/20%Monthly2019-03-27 07:09
https://ibna.al/lidhjet-mes-ceshtjes-skripal-dhe-biznesmenit-bullgar-vazhdojne-te-mbeten-misterioze/20%Monthly2019-03-26 17:30
https://ibna.al/scott-procesi-i-dialogut-kosove-serbi-eshte-komplikuar/20%Monthly2019-03-26 15:43
https://ibna.al/kosova-meson-nga-pervoja-rumune-finlandeze-e-kroate-per-integrimin-evropian/20%Monthly2019-03-26 08:44
https://ibna.al/kryeministri-haradinaj-shkarkoi-zv-ministren-serbe-vesna-mikic/20%Monthly2019-03-26 07:10
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-siguron-nje-pike-perballe-sllovenise/20%Monthly2019-03-25 08:43
https://ibna.al/ekspertet-literatura-shkollore-ne-frymen-e-marreveshjes-se-prespes/20%Monthly2019-03-25 08:05
https://ibna.al/opinion-kongresi-i-vazhdimesise/20%Monthly2019-03-25 07:05
https://ibna.al/kosova-shenoi-pervjetorin-e-njezete-te-bombardimeve-te-nato-s-kunder-serbise/20%Monthly2019-03-25 06:43
https://ibna.al/ibna-interviste-beqiraj-zgjedhjet-lokale-opozita-te-heqe-dore-nga-parimi-o-te-gjitha-o-asgje/20%Monthly2019-03-24 19:12
https://ibna.al/ibna-interviste-keta-cvlere-do-kene-zgjedhjet-lokale-nese-do-blihet-vota/20%Monthly2019-03-24 19:08
https://ibna.al/ideja-per-ndarjen-territoriale-te-kosoves-eshte-e-demshme-e-rrezikshme/20%Monthly2019-03-22 09:29
https://ibna.al/mali-i-zi-perkrah-cdo-marreveshje-per-te-cilen-pajtohen-kosova-e-serbia/20%Monthly2019-03-22 09:17
https://ibna.al/loja-me-karten-e-zgjedhjeve-te-parakohshme-parlamentare/20%Monthly2019-03-22 09:00
https://ibna.al/papa-francesku-vizite-ne-shkup-po-pergatiten-masa-te-forta-te-sigurise/20%Monthly2019-03-22 08:39
https://ibna.al/perplasje-mes-pozites-dhe-opozites-per-prokurorine-speciale/20%Monthly2019-03-21 11:03
https://ibna.al/ivanov-vazhdon-te-mos-firmos-dekrete-nuk-firmos-as-ligjin-antidiskriminim/20%Monthly2019-03-21 10:25
https://ibna.al/basha-te-asambleja-e-ppe-ne-bruksel-thote-se-po-merr-mbeshtetje-nga-cdu/20%Monthly2019-03-21 07:20
https://ibna.al/meta-fton-ramen-te-jape-doreheqjen/20%Monthly2019-03-21 07:10
https://ibna.al/volker-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-mund-te-arrihet-sivjet/20%Monthly2019-03-21 07:09
https://ibna.al/kosove-perleshje-dhe-perplasje-mes-politikaneve-serbe/20%Monthly2019-03-21 06:59
https://ibna.al/ne-shkup-miratohet-ulja-e-tarifave-te-roamingut-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-03-20 09:19
https://ibna.al/protestat-kosto-e-paperballueshme-per-buxhetin-e-shtetit/20%Monthly2019-03-20 07:42
https://ibna.al/interviste-me-deputetin-socialist-fadil-nasufi/20%Monthly2019-03-20 07:43
https://ibna.al/zaev-mori-porosi-dhe-detyra-ne-bruksel/20%Monthly2019-03-20 07:32
https://ibna.al/a-eshte-e-perfshire-kosova-ne-protestat-e-opozites-ne-beograd/20%Monthly2019-03-20 07:04
https://ibna.al/arrestohet-kryetari-i-partise-gromne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-19 10:04
https://ibna.al/rusia-njeh-emrin-e-ri-kushtetues-republika-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-19 09:15
https://ibna.al/tritol-linjes-se-energjise-kush-po-i-ve-benzine-zjarrit/20%Monthly2019-03-19 07:31
https://ibna.al/kurti-zgjedhjet-e-reja-jane-shume-te-nevojshme/20%Monthly2019-03-19 07:22
https://ibna.al/borxhi-publik-i-kosoves-vazhdon-te-shenoje-rritje/20%Monthly2019-03-19 07:04
https://ibna.al/kosove-rreziku-nga-ekstremizmi-i-dhunshem-nuk-eshte-eliminuar/20%Monthly2019-03-19 06:47
https://ibna.al/zaev-nese-humbim-zgjedhjet-presidenciale-shkojme-ne-zgjedhje-parlamentare/20%Monthly2019-03-18 14:34
https://ibna.al/zgjidhja-qe-duhet-te-beje-edi-rama-opinion-nga-roland-qafoku/20%Monthly2019-03-18 07:48
https://ibna.al/basha-insiston-per-ramen-ka-nisur-numerimi-mbrapsht/20%Monthly2019-03-18 07:43
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-pas-nato-s-synimi-per-ne-be/20%Monthly2019-03-18 07:35
https://ibna.al/mustafa-taksen-po-e-paguan-100-per-qind-kosova-e-jo-serbia/20%Monthly2019-03-18 07:31
https://ibna.al/haradinaj-kercenimet-e-serbise-per-hyrje-ne-veri-te-uleta-dhe-primitive/20%Monthly2019-03-18 07:28
https://ibna.al/211-vjet-burg-per-rastin-27-prilli-ne-kuvendin-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-15 14:03
https://ibna.al/zaev-thote-se-ivanov-po-shkele-kushtetuten-pasi-qe-nuk-po-e-njeh-emrin-e-ri-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-03-15 10:38
https://ibna.al/debate-per-suksesin-ose-jo-te-zgjedhjeve-presidenciale/20%Monthly2019-03-15 10:15
https://ibna.al/turqia-reagon-kunder-shba-ndaj-debimit-te-6-turqve-nga-kosova/20%Monthly2019-03-15 08:52
https://ibna.al/kosova-reagon-ndaj-kercenimeve-te-serbise-per-mitrovicen-e-veriut/20%Monthly2019-03-15 08:28
https://ibna.al/ibna-interviste-me-ish-deputetin-e-partise-demokratike-bedri-hoxha/20%Monthly2019-03-14 19:57
https://ibna.al/ibna-interviste-me-deputetin-e-dorehequr-te-partise-demokratike-luciano-boci/20%Monthly2019-03-14 19:20
https://ibna.al/mogherini-marreveshja-prishtine-beograd-duhet-te-marr-mbeshtetjen-e-okb-se/20%Monthly2019-03-14 14:28
https://ibna.al/drejtori-i-pergjithshem-i-tia-flet-per-nismen-takenbyalbania-com/20%Monthly2019-03-14 13:26
https://ibna.al/bashkesia-nderkombetare-shton-presionin-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-03-13 00:00
https://ibna.al/rumania-sot-ndersa-lituania-neser-do-ta-ratifikojne-protokollin-per-nato/20%Monthly2019-03-13 00:00
https://ibna.al/zgjedhjet-presidenciale-obse-shpalos-planin-e-monitorimit-opozita-ka-dilemma-per-zgjedhje-fer-dhe-demokratike/20%Monthly2019-03-13 00:00
https://ibna.al/haradinaj-i-pergjigjet-mogherinit-taksa-ndaj-produkteve-serbe-nuk-hiqet/20%Monthly2019-03-13 00:00
https://ibna.al/qeveria-ne-shkup-demanton-lajmet-per-shkembimin-e-permendoreve-me-greqine/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/vucic-nuk-jemi-afer-marreveshjes-me-kosoven/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/ivanov-nuk-i-dekreton-ligjet-me-emrin-maqedonia-e-veriut-11/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/nuk-kaloi-mocioni-i-mosbesimit-ndaj-ministrit-te-brendshem-spasovski/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/korrupsioni-ne-kosove-i-permasave-endemike/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/vendi-ne-ngerc-politik-shteti-nis-punen-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/nga-presioni-politik-pd-ja-u-rikthehet-kerkesave-ekonomike/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/hajdari-nuk-e-djeg-mandatin-le-te-me-perjashtojne-nga-pd/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/lulzim-basha-ne-udhekryq-fituesi-i-merr-te-gjitha-humbesi-smerr-asgje/20%Monthly2019-03-12 00:00
https://ibna.al/david-hale-kerkon-vazhdimin-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-11 00:00
https://ibna.al/zaev-dhe-mickoski-zotohen-per-zgjedhje-fer-dhe-demokratike/20%Monthly2019-03-11 00:00
https://ibna.al/reka-do-te%cc%88-garoj-pe%cc%88r-president-te%cc%88-nje%cc%88-republike-shumetnike-dhe-euroatlantike/20%Monthly2019-03-11 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-deputetin-e-partise-socialiste-namik-kopliku/20%Monthly2019-03-11 00:00
https://ibna.al/ministri-i-jashtem-rumun-dialogu-ta-zgjidhe-problemin-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-11 00:00
https://ibna.al/parlamenti-i-kosoves-miratoi-platformen-e-bisedimeve-me-serbine/20%Monthly2019-03-08 00:00
https://ibna.al/intensifikohen-takimet-politike-mes-shkupit-dhe-athines-zaev-konfirmon-viziten-e-tsipras/20%Monthly2019-03-08 00:00
https://ibna.al/shba-kerkon-pezullimin-e-takses-ndaj-produkteve-serbe/20%Monthly2019-03-08 00:00
https://ibna.al/albanian-opposition-is-calling-for-massive-attendance-ahead-of-a-big-anti-government-rally/20%Monthly2019-03-08 00:00
https://ibna.al/rasti-titanik2-3-vjet-burg-per-menduh-thacin-dhe-mijalkov/20%Monthly2019-03-08 00:00
https://ibna.al/dobesimi-i-euros-shqiptaret-po-i-marrin-mallrat-me-lire-nga-jashte/20%Monthly2019-03-07 00:00
https://ibna.al/asnje-shenje-per-dialog-levizin-nderkombetaret/20%Monthly2019-03-07 00:00
https://ibna.al/prodhimet-made-in-albania-rritje-me-te-lehte-cmimesh-se-me-pare/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/pe-parlamenti-platforma-e-vetme-per-diskutim-politik/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/intervistohet-ne-itali-kryeministri-ajo-qe-shihni-jo-revolte-e-popullit/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/britania-e-madhe-kunder-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/shumica-e-te-rinjve-duan-ta-braktisin-vendin/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/qeveria-vendosi-ndryshimin-e-emertimeve-te-136-institucioneve-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/rinia-kosovare-meriton-edukim-me-cilesor/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/a-eshte-ne-rrezik-evropa/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/shba-thelbi-i-marreveshjes-perfundimtare-kosove-serbi-duhet-te-jete-njohja/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-ish-deputetin-e-partise-socialiste-pirro-lutaj/20%Monthly2019-03-06 00:00
https://ibna.al/fryma-opozitare-dhe-numrat/20%Monthly2019-03-05 00:00
https://ibna.al/sot-dhe-seance-parlamentare-dhe-proteste-e-opozites-cfare-na-pret/20%Monthly2019-03-05 00:00
https://ibna.al/harta-e-re-parlamentare-si-po-ndryshon-kuvendi/20%Monthly2019-03-05 00:00
https://ibna.al/te-ndertosh-ne-shqiperi-aktivitet-qe-sa-po-vjen-edhe-po-shtrenjtohet/20%Monthly2019-03-05 00:00
https://ibna.al/reeker-thirrje-kosoves-per-heqjen-e-tarifave-ndaj-serbise/20%Monthly2019-03-05 00:00
https://ibna.al/kosove-lideri-i-opozites-kerkon-zgjedhje-te-reja-parlamentare/20%Monthly2019-03-05 00:00
https://ibna.al/konference-e-fondit-marshall-kah-duhet-te-shkoje-ballkani-perendimor/20%Monthly2019-03-05 00:00
https://ibna.al/pergatitjet-e-fundit-per-zgjedhjet-presidenciale-fushata-fillon-me-1-prill/20%Monthly2019-03-05 00:00
https://ibna.al/shba-shtojne-angazhimin-per-arritjen-e-nje-marreveshje-finale-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/i-refuzohet-protesta-per-shkak-te-sigurise-opozita-do-zhvillohet/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/opozita-ne-proteste-ps-ja-ne-tur-takimesh-per-zgjedhjet-vendore/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/shqiperi-kosove-hedhin-nje-tjeter-hap-telefona-pa-roaming-pas-majit/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/kandidatet-per-president-me-mesazhet-e-para-ceshtjet-etnike-dhe-politika-e-jashtme/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/secretariat-and-the-post-of-deputy-prime-minister-for-the-ohrid-agreement-will-cease-to-exist/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/do-te-shuhet-sekretariati-per-marreveshjen-e-ohrit-dhe-posti-i-zevendeskryeministrit-te-ketij-dikasteri/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/reeker-suksesi-i-marreveshjes-se-prespes-eshte-fakt-i-punes-se-palodhshme-dhe-kompromisit-midis-lidereve/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/haradinaj-taksa-ndaj-produkteve-serbe-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/kryeparlamentari-veseli-paralajmeron-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/reeker-zaev-marreveshja-e-prespes-si-shembull-per-ballkanin/20%Monthly2019-03-04 00:00
https://ibna.al/pendarovski-kandidat-i-perbashket-i-sdsm-dhe-bdi-per-president/20%Monthly2019-03-02 00:00
https://ibna.al/basha-nderkombetareve-mos-me-kerkoni-asgje-qe-sdo-ta-pranonit-per-popullin-tuaj/20%Monthly2019-03-01 00:00
https://ibna.al/zgjedhjet-presidenciale-vijojne-afatet-dhe-pergatitjet/20%Monthly2019-03-01 00:00
https://ibna.al/nje-delegacion-i-pe-se-do-ta-vleresoje-progresin-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-03-01 00:00
https://ibna.al/kosove-opozita-kerkon-zgjedhje-te-reja-parlamentare/20%Monthly2019-03-01 00:00
https://ibna.al/serbia-vazhdon-te-pengoje-perpjekjet-e-kosoves-per-anetarsim-ne-interpol/20%Monthly2019-03-01 00:00