XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ibna.al/hba-kerkon-vazhdimin-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-28 00:00
https://ibna.al/presioni-nderkombetare-unifikon-skenen-politike-ne-kosove/20%Monthly2019-02-28 00:00
https://ibna.al/investimet-e-huaja-ne-maqedonine-e-veriut-qeveria-paralajmeron-opozita-kritikon/20%Monthly2019-02-28 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-deputetin-e-partise-demokratike-dhurata-cupi/20%Monthly2019-02-28 00:00
https://ibna.al/haradinaj-kerkesa-e-shbase-per-pezullim-te-takses-na-e-mbush-mendjen/20%Monthly2019-02-28 00:00
https://ibna.al/antikorrupsioni-hape-hetime-per-42-familjare-te-funksionareve-qeveritare/20%Monthly2019-02-28 00:00
https://ibna.al/ngerci-politik-ne-shqiperi-pe-zbarkon-me-mision-ne-terren/20%Monthly2019-02-28 00:00
https://ibna.al/basha-mosbindje-civile-nga-veriu-ne-jug-te-vendit/20%Monthly2019-02-27 00:00
https://ibna.al/serish-proteste-kaos-dhe-gaz-lotsjelles-ne-dyert-e-parlamentit/20%Monthly2019-02-27 00:00
https://ibna.al/pse-partia-socialiste-kerkon-te-mos-jene-me-kryebashkiake-ata-qe-i-kane-bere-tre-mandate/20%Monthly2019-02-27 00:00
https://ibna.al/tejkalohet-kriza-qeveritare-ne-maqedonine-e-veriut-palet-perpjekje-per-kandidat-koncensual-pe-president/20%Monthly2019-02-27 00:00
https://ibna.al/takimi-dimitrov-cakaj-ne-shkup-ne-fokus-zgjerimi-i-bashkepunimit-dhe-perkrahjes/20%Monthly2019-02-27 00:00
https://ibna.al/gjonaj-kosova-duhet-te-sillet-si-vend-i-pavarur/20%Monthly2019-02-27 00:00
https://ibna.al/vuciq-u-kerkon-serbeve-te-kosoves-qe-te-qendrojne-ne-institucione/20%Monthly2019-02-27 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-deputetin-e-partise-socialiste-xhemal-qefalia/20%Monthly2019-02-27 00:00
https://ibna.al/opozita-plani-i-veprimit-protesta-masive-pas-djegies-se-mandateve/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/vendet-bosh-pas-djegies-se-mandateve-krijojne-perplasje-mes-institucioneve/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/propozimi-ppp-me-oferta-te-pakerkuara-te-bllokohen-vetem-per-dy-vjet-pastaj-te-aplikohen-prape/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/kriza-politike-pas-mandateve-te-dorezuara-5-opsione-qe-pritet-te-ndodhin/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/haradinaj-tarifat-ndaj-mallrave-serbe-pengojne-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/shba-angazhon-diplomatin-e-karrieres-per-zgjidhjen-e-problemeve-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/ambasadori-amerikan-baily-takim-lamtumires-me-kryeministrin-dhe-zyrtare-te-tjere-shteteror/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/perplasje-mes-partnereve-te-koalicionit-ne-maqedonine-veriore/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/mustafa-serbia-nuk-eshte-e-interesuar-ti-normalizoje-marredheniet-me-kosoven/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/opozita-zhvendos-axhenden-e-protestave-kunder-parlamentit-shqiptar/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/opozita-zhvendos-axhenden-e-protestave-kunder-parlamentit-shqiptar-2/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/ambasadori-i-be-kerkon-qe-palet-politike-ne-shqiperi-te-futen-ne-dialogc/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/keshilli-i-evropes-kerkon-qe-deputetet-e-opozites-te-rishikojne-doreheqjen-kolektive/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/osmani-loazo-maqedonia-e-veriut-eshte-realiteti-i-ri-evropian-i-ballkanit/20%Monthly2019-02-26 00:00
https://ibna.al/marreveshja-finale-e-detajuar-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-25 00:00
https://ibna.al/maas-gjermania-eshte-e-vendosur-ta-ndihmoje-kosoven/20%Monthly2019-02-25 00:00
https://ibna.al/tensione-politike-ne-shkup-kuvendi-deshtoi-te-heq-imunitetin-e-deputetit-ish-kryeparlamentarit-veljanovski/20%Monthly2019-02-25 00:00
https://ibna.al/dimitrov-udhetoi-per-vizite-ne-bullgari-shkupi-dhe-sofja-kane-shume-moment-te-perbashketa-historike/20%Monthly2019-02-25 00:00
https://ibna.al/vetevendosje-tarifa-me-serbine-nuk-po-zbatohet-plotesisht/20%Monthly2019-02-25 00:00
https://ibna.al/ibna-forum-shqetesimet-qe-sjell-mungesa-e-pluralizmit-ne-institucionet-shqiptare/20%Monthly2019-02-23 00:00
https://ibna.al/abuzimet-me-konkurrencen-ne-treg-6-gjoba-dhe-dyfish-vendime-ne-2018-ten/20%Monthly2019-02-22 00:00
https://ibna.al/nderkombetaret-ne-nje-ze-mos-pengoni-demokracine/20%Monthly2019-02-22 00:00
https://ibna.al/opozita-i-dorezoi-mandatet-parlamentare-me-ceremoni/20%Monthly2019-02-22 00:00
https://ibna.al/opozita-po-behet-gati-per-presidencialet-maxhoranca-ne-kerkim-te-nje-kandidati/20%Monthly2019-02-22 00:00
https://ibna.al/pnud-papunesia-korrupsioni-varferia-problemet-me-te-medha-te-kosoves/20%Monthly2019-02-22 00:00
https://ibna.al/bisedimet-sekrete-dhe-marreveshja-me-12-pika-mes-thacit-e-vuciqit/20%Monthly2019-02-22 00:00
https://ibna.al/ballkani-mes-luftes-dhe-paqes/20%Monthly2019-02-21 00:00
https://ibna.al/ngjarjet-e-27-prillit-dy-ish-ministra-ne-paraburgim-te-deshuar-kryesor-ish-kryeministri-gruevski-dhe-ish-kryeparlamentari-veljanovski/20%Monthly2019-02-21 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-zef-bushatin-kryetar-i-partise-aleanca-demokristiane/20%Monthly2019-02-21 00:00
https://ibna.al/rama-sfidon-opoziten-nuk-e-jap-doreheqjen/20%Monthly2019-02-21 00:00
https://ibna.al/takim-i-ri-i-komisionit-te-perzier-te-eksperteve-shkup-sofje-propozime-per-festime-te-perbashketa/20%Monthly2019-02-20 00:00
https://ibna.al/tre-skenaret-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-20 00:00
https://ibna.al/hap-pas-hapi-ratifikimi-i-protokollit-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2019-02-20 00:00
https://ibna.al/shba-po-ndihmon-ne-arritjen-e-mareveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-20 00:00
https://ibna.al/arrestohen-ish-kryeparlamentari-veljanovski-dhe-dy-ish-ministra/20%Monthly2019-02-20 00:00
https://ibna.al/zaev-bashke-me-shqiptaret-ne-kerkim-te-nje-kandidati-per-president/20%Monthly2019-02-19 00:00
https://ibna.al/mogherini-nuk-do-te-kete-bisedime-pa-u-hequr-tarifat-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-19 00:00
https://ibna.al/pacolli-kerkon-takim-dhe-unitet-ne-procesin-e-bisedimeve-me-serbine/20%Monthly2019-02-19 00:00
https://ibna.al/nis-percarja-e-opozites-pas-vendimit-per-te-djegur-mandatet-parlamentare/20%Monthly2019-02-19 00:00
https://ibna.al/presidenti-shpreson-qe-be-te-hape-negociatat-me-shqiperine-ne-qershor/20%Monthly2019-02-19 00:00
https://ibna.al/ne-zgjedhjet-e-qershorit-opozita-do-te-jete-edhe-me-e-pakte-thote-km-rama/20%Monthly2019-02-19 00:00
https://ibna.al/engel-be-ja-te-reagoje-pozitivisht-kur-kosova-permbush-detyrimet-e-saj/20%Monthly2019-02-19 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-aleati-i-demokrateve-ne-opozite-agron-duka-flet-per-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-02-19 00:00
https://ibna.al/marreveshja-paqesore-me-serbine-ne-fokusin-e-11-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/pritje-dhe-optimizem-per-ekonomi-me-te-mire-me-emrin-e-ri-dhe-hyrjen-ne-nato/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/grupi-parlamentar-i-pd-vendosi-unanimisht-djegien-e-mandateve-parlamentare/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/zaev-ahmeti-sinjale-per-kandidat-koncensual-per-president/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-deputetin-e-ps-andrea-marto/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/haradinaj-jemi-per-marreveshje-me-serbine-por-kufijte-nuk-preken/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-deputeten-e-lsi-nora-malaj/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/terhiqet-nga-parlamenti-edhe-lsi-shqiperia-zyrtarisht-pa-opozite/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-ish-kryetarin-e-komisionit-qendror-te-zgjedhjeve-ilirian-celibashi/20%Monthly2019-02-18 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-ish-deputeti-i-ps-elmaz-sherifi-komenton-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-02-17 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-protesta-e-opozites-ne-syrin-e-deputetes-se-pd-albina-deda/20%Monthly2019-02-17 00:00
https://ibna.al/ibna-forum-plani-per-djegien-e-mandateve-opozitare-si-e-shohin-ps-dhe-pd/20%Monthly2019-02-17 00:00
https://ibna.al/presidenti-i-shteteve-te-bashkuara-donald-trump-i-dergoi-leter-sot-edhe-presidentit-te-kosoves-hashim-thaci-me-rastin-e-11-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-16 00:00
https://ibna.al/shba-be-protesta-eshte-e-drejte-absolute-por-mos-tentoni-grusht-shteti/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/policia-nuk-jep-leje-opozita-protesta-do-te-behet/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/presidenti-i-ppe-daul-jam-i-shqetesuar-per-gjendjen-e-demokracise-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/shkupi-aktivitete-diplomatike-informative-per-emrin-e-ri/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/hetime-per-aksidentin-fatal-ne-autostraden-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/dy-skenaret-e-kosoves-ne-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/policia-shqiptare-futet-me-force-ne-shtepite-e-disa-gjyqtareve-te-apelit/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/trump-marreveshja-kosove-serbi-duhet-te-perfshije-njohjen-reciproke/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/policia-paralajmeron-qytetaret-shqiptare-ne-proteste-do-kete-dhune/20%Monthly2019-02-15 00:00
https://ibna.al/shkon-ne-14-numri-i-viktimave-maqedonia-e-veriut-shpall-dy-dite-zie/20%Monthly2019-02-14 00:00
https://ibna.al/letra-e-diplomateve-amerikane-trazon-skenen-politike-ne-kosove/20%Monthly2019-02-14 00:00
https://ibna.al/parlamenti-shqiptar-miraton-protokollin-e-anetaresimit-te-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-02-14 00:00
https://ibna.al/osmani-kufijte-e-kosoves-nuk-duhet-te-negocioen-me-serbine/20%Monthly2019-02-14 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-me-ish-deputeten-e-pd-aktiviste-e-shoqerise-civile-mimoza-hajdarmataj/20%Monthly2019-02-14 00:00
https://ibna.al/kryetari-i-opozites-i-jep-ultimatum-kryeministrit-qe-te-dorehiqet/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/ibna-interviste-niveli-i-pjesemarrjes-eshte-shqetesimi-primar-i-opozites/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/shba-paralajmerojne-masa-te-reja-ndaj-kosoves-nese-nuk-i-pezullon-tarifat/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/hyn-ne-fuqi-republika-e-maqedonise-se-veriut-ja-detyrimet-dhe-ndryshimet-qe-duhet-te-behen/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/lsdm-jo-zgjedhjeve-te-parakohshme-parlamentare-mickoski-reagon/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/ppp-te-ne-konkurence-me-borxhin-publik/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/intervistebellosituata-politike-duket-se-po-shkon-ne-favor-te-opozites/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/thaci-partneriteti-me-shba-te-eshte-jetesor-per-kosoven/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/vendoset-tabela-republika-e-maqedonise-se-veriut-ne-kufirin-me-greqine/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/maqedonia-e-veriut-ulet-ne-tryezen-e-nato-s/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/kryeministri-shqiptar-shprehet-i-shqetesuar-se-vendi-nuk-ka-nje-opozite/20%Monthly2019-02-13 00:00
https://ibna.al/izdajnici-novinari-vasi-su-zivoti-u-nasim-rukama-2/20%Monthly2019-02-05 00:00
https://ibna.al/anketa-e-ishp-dhe-instat-fakte-tronditese-nga-menyra-si-shqiptaret-abuzojne-me-shendetin-e-tyre/20%Monthly2019-02-04 00:00